Spraw, by NAJPIĘKNIEJSZY MOMENT TWOJEGO WESELA OCZAROWAŁ WSZYSTKICH GOŚCI.

Kochamy taniec – i chcemy sprawić, że Ty również go pokochasz. W oparciu o doświadczenie naszych instruktorów stworzyliśmy autorski program zajęć, w którym kluczową rolę odgrywa szybka nauka kroków oraz luźna atmosfera i dobra zabawa podczas zajęć.
Nasza metoda sprawdza się nie tylko w wypadku narzeczonych – stosujemy ją również podczas kursów dla studentów, dorosłych oraz seniorów.

Lekcje indywidualne pierwszego tańca to:

  • przygotowanie układu/choreografii do wybranej piosenki,
  • porady dotyczące doboru utworu i tańca,
  • możliwość nauki wybranego układu przez parę(np. z internetu lub motywu filmowego),
  • przygotowanie specjalnego układu do „miksu” kilku piosenek,
  • tajniki prowadzenia w tańcu,
  • miła, kameralna atmosfera,
  • doświadczeni instruktorzy.

Na zajęcia prosimy zawsze przynosić buty zamienne.

W wypadku nauki gotowego układu z filmiku w internecie lub motywu filmowego, prosimy o zabranie ze sobą nagrania lub przesłanie w wiadomości e-mail bądź przez fanpage.

Zajęcia odbywają się w Studio Tańca i Treningu.

Kurs najlepiej rozpocząć 3-4 miesiące przed weselem.
Prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem 1-3 tygodni(w sezonie). Czas oczekiwania na wolny termin zależy od wielu czynników, m.in. miesiąca, w którym zajęcia mają się odbywać. W przypadku ustalania planu spotkań prosimy o kontakt telefoniczny. W wypadku chęci wykupienia więcej niż jednej godziny zajęć, zalecamy rezerwowanie terminów od razu. Pozwoli to mieć pewność odbywania zajęć w preferowanych terminach. W przypadku większej ilości odbytych godzin (powyżej 8 lekcji) istnieje możliwość wykonania ostatniej próby tańca (próby generalnej) na sali weselnej.

Czas trwania zajęć: 55 minut. Istnieje możliwość wykupienia również lekcji 90 lub 110 minutowych. W celu rezerwacji godziny spotkania, prosimy o kontakt.